Yellow Better

Yellow Better to społeczność stworzona przez przedstawicieli różnych krajów. Osób, które w wirtualnym świecie chcą się spotkać, aby uczyć się języków, wymieniać doświadczeniami, a przede wszystkim wzajemnie poznawać swoje kultury i zwyczaje. Wdrożenie serwisu będzie możliwe dzięki systemowi płatności Better Pay.

#YellowBetter

Działania prowadzone na Facebooku mają na celu zachęcenie użytkowników do wzięcia udziału w stworzeniu nowatorskiej platformy społecznościowej. W tym celu publikowane są posty o charakterze informacyjnym oraz posty dotyczące poszczególnych etapów inwestycji. Działania reklamowe skierowane były głównie na przekierowanie użytkowników do witryny internetowej oraz na wzmocnienie rozpoznawalności projektu w mediach społecznościowych. Komunikacja z użytkownikami prowadzona była w języku angielskim.

#YellowBetter
Yellow Better

Publikowane twitty mają charakter informacyjny oraz angażujący. Celem działań było zaangażowanie użytkowników w budowanie społeczności fanów nowego profilu na Twitterze, jak również zachęcanie ich do przekazywania informacji o projekcie innym użytkownikom.