Muzeum Żup Krakowskich

Muzeum Żup Krakowskich, to położone w dawnym Zamku Żupnym muzeum, prezentujące skarby historii wielickiej kopalni soli, a także samego miasta. Celem Muzeum jest promowanie historii i sztuki związanej z solą oraz pozyskiwanie, jak największej liczby zwiedzających.

#muzeum.wieliczka

Dzięki social mediom realizujemy większość założeń promocyjnych Muzeum.

W ramach współpracy z marką prowadzimy stronę na Facebooku, a także dbamy o aktywną komunikację z fanami i nowymi odbiorcami.

Regularnie publikujemy przygotowane przez nas posty – od copywritingu po grafiki, gify i wideo, bazujące na opracowanej strategii komunikacji. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za prowadzenie płatnych kampanii reklamowych, kierowanych do różnych grup docelowych i zakładających różne cele reklamowe.

Muzeum Żup Krakowskich

W trakcie współpracy z marką regularnie raportujemy wyniki naszej pracy, a także przekazujemy świeże pomysły na kreatywne ulepszenie komunikacji z fanami, jak i wizerunku Muzeum.

Dzięki naszym działaniom pozostające wcześniej w cieniu Kopalni Soli Wieliczka, Muzeum Żup staje się również popularnym miejscem odwiedzin.