Luxmed Lublin

Centrum Medyczne Luxmed to zespół placówek medycznych na terenie Lubelszczyzny, działa już od 1992 roku. To co najbardziej charakteryzuje ich przychodnie to zdecydowanie nowoczesna opieka medyczna dla całej rodziny i wykwalifikowane grono lekarzy, specjalistów różnych dziedzin. Możecie być pewni, że w tym miejscu zadbają o Wasze zdrowie. My przy okazji naszej współpracy mamy powód do regularnych odwiedzin pięknej Lubelszczyzny.

#Luxmed

W ramach rozwoju profilu firmy w serwie Facebook stworzyliśmy serie angażujących postów, bowiem głównym celem naszych działań od samego początku jest zdobycie zainteresowania oraz utworzenie trwałej relacji z obserwatorami. Dzięki ciekawym treściom i dużej porcji wiedzy dostarczanej fanom w postach tematycznych udało się zbudować już ponad 11- tysięczną społeczność zaangażowanych odbiorców. Nasze autorskie serie to między innymi posty z mitami dotyczącymi zdrowia, które warto obalić czy ankiety, w których każdy fan profilu mógł wziąć aktywny udział.

Luxmed Lublin

W ramach współpracy byliśmy także odpowiedzialni za organizacje cyklicznych konkursów, które cieszyły się zawsze sporym zainteresowaniem dzięki kreatywnym zadaniom do wykonania.

#Luxmed
Luxmed Lublin

Na Instagramie Klienta publikujemy regularnie posty z 4 linii tematycznych. Przykładem realizacji jest linia ciekawostek medycznych, w których obserwatorzy mają zgadnąć właściwe przeznaczenie akcesoriów lekarskich.

Na tym profilu zamieszczamy nie tylko zdjęcia, ale także krótkie animacje. Dodatkowo tworzymy Insta Stories, które w prakcye wykorzystujemy w obu kanałach komunikacji: Instagram a także Facebook. W tym formacie publikujemy angażujące pytania oraz ciekawostki medycznych.