HR Navigator

HR Navigator to firma rekrutacyjna pośrednicząca między pracownikiem a pracodawcą. Charakteryzuje się przeprowadzaniem złożonych procesów rekrutacyjnych oraz pomocą dużym przedsiębiorstwom w znalezieniu pracowników chętnych do pracy tymczasowej zarówno w Polsce, jak i za granicą.

#HRnavigator

Profil marki na Facebooku ma na celu wsparcie zadań rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę. Aby to osiągnąć prowadzimy działania o charakterze organicznym, czyli publikujemy posty z aktualnymi ofertami pracy. Te działania wspomagane są przez czasowe kampanie płatne.

Istotnym elementem komunikacji na profilu jest moderacja dyskusji oraz szybkie reagowanie na pytania użytkowników, dotyczące aktualnych ofert także w wiadomościach prywatnych.

HR Navigator

Oprócz postów o charakterze rekrutacyjnym publikujemy też aktualności (te związane z ze zmianą przepisów), dotyczące pracy tymczasowej lub pracy poza granicami kraju. Ponadto udostępniamy wpisy zawierające link do bloga, który odsyła bezpośrednio na stronę internetową tej firmy rekrutacyjnej.

Celem prowadzonych kampanii reklamowych – oprócz zaangażowania użytkowników skierowanego na posty rekrutacyjne – jest przekierowanie do witryny internetowej oraz do wyszukiwarki aktualnych ofert na stronie.