Helton

Helton to jedno z największych biur nieruchomości w Krakowie. Firma specjalizuje się w wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości zarówno w średnim, jak też wysokim standardzie. Do usług realizowanych przez biuro zaliczamy: sprzedaż, wynajem, zakup oraz usługę home stagingu.

#Helton

W ramach współpracy z firmą prowadzimy fanpage na Facebooku, którego głównym zadaniem jest wsparcie działań sprzedażowych biura. W tym celu publikujemy posty z ofertami nieruchomości na zakup oraz na wynajem. Na profilu udostępniamy także treści dotyczące ciekawostek branżowych, a także posty inspiracyjne na temat architektury wnętrz, czy też interesujących pomysłów aranżacji przestrzeni.

Na fanpage’u Heltona ukazują się także posty o charakterze informacyjnym. Raz w miesiącu publikujemy wpis dotyczący „agenta miesiąca”, czyli najlepszego pracownika biura w danym okresie. Celem takich postów jest zaprezentowanie użytkownikom agentów, którzy odpowiadają za konkretną nieruchomość.

Helton

Na profilu marki prowadzone są działania organiczne i reklamowe. Ich celem jest zwiększenie rozpoznawalności firmy w mediach społecznościowych oraz przedstawienie aktualnych ofert nieruchomości zainteresowanej grupie docelowej.