Dreamcatcher by Paula Glanc

Dreamcatcher to autorska marka, która powstała z potrzeby tworzenia wyjątkowych rzeczy i miłości do naturalnych tkanin. Styl marki charakteryzuje się połączeniem romantyzmu z nutką stylu Boho. W ofercie są dostępne ubrania, home-decor oraz produkty. A dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie

#Dreamchatcher

W przypadku tej marki zajmujemy się głównie reklamami. Realizujemy kampanie z celem rozpoznawalność, polubienia oraz ruch. Na Facebooku prowadzimy działania organiczne i reklamowe, a naszym celem jest rozpowszechnienie wizerunku marki. Dzięki wyświetlanym kreacjom reklamowym na stronie głównej oraz promowanym postom, użytkownicy mogą zapoznać się nie tylko z bogatą ofertą dostępnych produktów, ale są również przekierowywani do profilu i witryny.

To, co można kupić w sklepie, prezentujemy za pomocą ciekawych postów i atrakcyjnych grafik, w tym karuzeli produktowych. Każda z naszych kampanii jest oryginalna i wyróżnia się spośród pozostałych. Wygląd wszystkich stworzonych przez nas kreacji reklamowych jest spójny ze stroną internetową. Staramy się, aby prezentowane przez nas treści, w tym grafiki, copy i hasła były tożsame z ideą marki.

Robimy wszystko, aby profil Dreamcatcher był pozytywnie odbierany w mediach społecznościowych i stanowił jeden z najbardziej rozpoznawalnych oraz najchętniej odwiedzanych sklepów internetowych.

Dreamcatcher by Paula Glanc