Cliniqmed

Cliniqmed to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, której klientami są nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Wykorzystuje innowacyjne technologie i pozwala wszystkim, którzy zwracają się do Cliniqmed odzyskać pewność siebie. W swojej ofercie klinika posiada dużą liczbę zabiegów. O komfort i zdrowie pacjentów dbają profesjonaliści, ich szeregi zasilają specjaliści z dziedziny kosmetologii, dermatologii, ginekologii, jak również chirurgii plastycznej czy endokrynologii.

#Cliniqmed

Celem naszych działań jest informowanie o usługach gabinetu, w tym głównie o korzyściach i możliwościach kosmetyki prostej.  Fanpage kliniki jest spójny z jej stroną internetową, w obydwu przypadkach można wejść w zakładkę ,,Usługi” oraz zapoznać się ze szczegółową ofertą.

Realizujemy płatne kampanie wizerunkowe, ponieważ zależy nam na tym, aby marka Cliniqmed była bardziej rozpoznawalna i zapisała się w pamięci odbiorców, jako jeden z najlepszych oraz najbardziej profesjonalnych salonów medycyny estetycznej w Krakowie.
Publikujemy posty, które odsyłają odbiorców do strony internetowej, a także do poszczególnych zabiegów, o których mogą przeczytać i dowiedzieć się więcej.

Cliniqmed

Na profilu przeprowadzamy akcje specjalnie, takie jak konkursy. Największym wyzwaniem jest dla nas promowanie zabiegów, bowiem grafiki, na których widnieje sprzęt chirurgiczny, w tym igły lub inne narzędzia tego typu, bywają czasami przeszkodą, której nie akceptuje algorytm Facebooka.