Bielenda

Marka Bielenda to polski producent kosmetyków do twarzy, ciała i włosów. Istnieje na rynku od 1990 roku.  W ofercie firmy znajduje się ponad 400 produktów skierowanych do Klienta indywidualnego oraz do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, a także ośrodków odnowy biologicznej.

#Bielenda
Bielenda

Na Instagramie marki publikujemy posty przedstawiające produkty w ciekawych aranżacjach. Dla marki Bielenda przygotowywana jest dedykowana sesja zdjęciowa, pozwalająca na publikację autorskiego contentu. Fotografie wykonywane są kilka razy w miesiącu, co pozwala na realizowanie pomysłów w ramach bieżących potrzeb marketingowych marki.

Dla naszego Klienta prowadzimy szereg działań, zamieszczamy nie tylko zdjęcia, ale także krótkie animacje. Udostępniamy relacje, zwracając szczególną uwagę na zaangażowanie użytkowników na profilach zewnętrznych. W ramach Insta Stories publikujemy ankiety, angażujące pytania oraz udostępniamy relacje użytkowników, którzy zdecydowali się w nich na oznaczenie hashtagami marki.

Treści na Instagramie powstają we współpracy z agencją PR, dzięki czemu tworzymy spójny wizerunek marki na przykład w akcjach specjalnych, takich jak Ambasadorka Marki Bielenda.

Profil Bielendy należy do najpopularniejszych fanpage’y polskich marek kosmetycznych.