Poznaj bliżej naszą rekinową ekipę. Są wśród nas specjaliści do spraw mediów społecznościowych, copywriterzy, graficy oraz programiści. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których charakteryzuje niebanalne poczucie humoru. Poznajcie nas bliżej!

O nas

Konrad

CEO

Miłośnik motocykli i fotografii. Ma biurko przypominające stację obsługi lotów kosmicznych. W wolnych chwilach z uwielbieniem czyści ekspres do kawy lub wdycha tlen w sprayu. Podobają mu się obrazy Warhola, co wyjaśnia pochodzenie banana na jednej z biurowych ścian. Prawdziwy rekin … biznesu.

Kasia

graphic designer

Uwielbia ciszę, spokój i Photoshopa. Robi genialne zdjęcia, które „serduszkują” tysiące obserwatorów. Interesuje się historią sztuki, a także podróżami. Z wytrwałością dba o swój samochodzik. Oprócz tego ma niesamowicie miły głos, gdy rozmawia przez telefon.

Rafał

lead developer

Filozof, myśliciel, prawdziwy głos rozsądku, autor długich i merytorycznych wiadomości e-mailowych. Jest przekonany, że uwielbia swoją pracę (reszta też tak myśli), ale najbardziej lubi popołudniowe przechadzki po biurze. Nigdy nie zapomni o wyłączeniu klimatyzacji i zmianie butów w pracy.

Ewa

social media specjalista

Na co dzień, w firmie, językowy koneser, tworzący najrozmaitsze treści, które chce się czytać. Prywatnie - miłośniczka fotografii i sztuk walki. Oprócz słów, jej głównym atrybutem jest charakterystyczna, zielona grzywka, widoczna niemal z każdego zakątka biura.

Marta

graphic designer

Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza kotów. Prawdziwy „spec” od grafik w mediach społecznościowych. Prowadzi fanpage swojego kota na Instagramie (@fluffyleia – serduszkujcie!), wierzy, że stanie się on najpopularniejszym Insta Cat w historii! Po godzinach ogląda bollywoodzkie filmy.

Justyna

front end developer

Prawdziwa matka wśród Programistów. Kobieta o wielu twarzach. Jest naszym prywatnym technologiem żywności. Uwaga! To człowiek, który czyta składy produktów. Budowniczy domów wszelakich, doradca i coach. Sprowadza na ziemię jednym spojrzeniem!
Social Sharks Logo

Zostań częścią naszego zespołu!

Ola

social media specjalista

Estetka i wielka miłośniczka mody.
Specjalistka od prowadzenia kont Instagramowych i interesującego contentu w zakresie beauty. Pasjonatka poznawania nowych miejsc kulinarnych na mapie Krakowa i nie tylko.

Asia

social media junior

Urodzona z obiektywem. Miłośniczka podróży i kwiatów wszelkiej maści. W poprzednim życiu na 100% była florystką lub piosenkarką. Generalnie, dziewczyna do tańca i do różańca. Mistrzyni contentu oraz marketingowy łowca pomysłów
Social Sharks Logo

Zostań częścią naszego zespołu!

Social Sharks Logo
aplikuj
Wyślij CV